Eismo saugumo pamokėlės su Zebriuku Spausdinti

Valciunai_1

Mokslo metams artėjant į pabaigą birželio 6 d., VĮ „Vilniaus regiono keliai“ saugaus eismo specialistai bendradarbiaudami su Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir Vilniaus apskrities VPK Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnais surengė saugaus eismo akcijas Valčiūnų gimnazijoje ir Pagirių vaikų darželyje „Pelėdžiukas“. Šių renginių tikslas buvo priminti mažiesiems eismo dalyviams bei jų mokytojams kaip reikia elgtis keliuose ar gatvėse ir kokie yra pagrindiniai saugaus eismo principai.

Valciunai_2

Į pagalbą kelininkai pasikvietė vaikų mylimą ir jau pažįstamą personažą „Zebriuką“, kuris, žaisdamas ir išdykaudamas su vaikais, paaiškino atšvaitų segėjimo svarbą ir taisykles, priminė pagrindinius saugaus perėjimo per pėsčiųjų perėją principus. Moksleiviai ir darželio auklėtiniai aktyviai dalyvavo „Zebriuko“ surengtuose simuliaciniuose žaidimuose, kurių metu vaikai atliko įvairių eismo dalyvių vaidmenis ir imitavo kasdienines, ne retai pavojingas, eismo situacijas.

Renginių organizatoriai džiaugėsi moksleivių žiniomis ir, skatindami jų žingeidumą bei norėdami užtikrinti mažųjų eismo dalyvių pastebimumą, apdovanojo vaikus atšvaitais.