• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Naujienos
Vasarą jau ne už kalnų Spausdinti
Pirmadienis, 2017 gegužės 29 12:10

Artėjant vasarai, saulės spinduliai vis intensyviau prasiskverbia pro langus ir savo šiluma vilioja kuo daugiau laiko praleisti lauke. Prasideda vasaros kelionių ir šėlionių metas.

Tam, kad vasaros linksmybių nesugadintų liūdesio ašaros, primename, kad tik nuo mūsų pačių priklauso mūsų kelionių saugumas. Tad nesėskime prie vairo išgėrę ir nerizikuokime savo, savo artimųjų bei aplinkinių sveikata ar net gyvybe. Kelionių metu segėkime saugos diržus, o vaikus sodinkime į jiems pritaikytas automobilines kėdutes. Taip pat pasirūpinkime ir mūsų keturkojų draugų kelionių saugumu. Jie turi būti vežami taip, kad netrukdytų transporto priemonės vairuotojui, ir, staigiai stabdant, nesusižalotų ar nesužalotų kitų pakeleivių.

VĮ „Vilniaus regiono keliai“ sveikina visus eismo dalyvius su be prasidedančia vasara ir linki daug saulėtų dienų, gerų įspūdžių ir saugių kelionių!

 
Dviračių žymėjimo akcija Rudaminoje Spausdinti
Trečiadienis, 2017 gegužės 24 12:56

dviraciu_zymejimas_1

Atšilus orams keliuose padaugėja dviratininkų, išauga ir eismo įvykių su šiomis transporto priemonėmis skaičius. Taip pat padaugėja ir dviračių vagysčių. Todėl norėdami tinkamai paruošti dviratininkus dviračių sezonui, 2017-05-18 Vilniaus rajone, Rudaminos kaime, VĮ „Vilniaus regiono keliai“ kartu su Vilniaus aps. VPK Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnais bendradarbiaujant su Lietuvos automobilių kelių direkcija organizavo dviračių žymėjimo akciją. Akcijos metu dviratininkams buvo primintos jų, kaip eismo dalyvių pareigos, įteiktos liemenės ir atšvaitai bei visi buvo raginami imtis visų įmanomų priemonių šioms transporto priemonėms apsaugoti:

• nepalikti net trumpam neprirakintų dviračių prie parduotuvių, įstaigų ar kitose viešosiose vietose;

• paliekant dviratį, rakinti jį tik kokybišku užraktų (grandinė turėtų būti storesnio ir tvirtesnio metalo);

• įsigijus dviratį, būtina išsaugoti jo įsigijimo dokumentus bei nufotografuoti jo rėmo numerį. Vagystės atveju šis numeris bus įvestas į viešai matomą Ieškomų ir rastų numeruotų bei individualius požymius turinčių daiktų ir dokumentų registrą;

• prieš įsigyjant naudotą dviratį Ieškomų ir rastų numeruotų bei individualius požymius turinčių daiktų ir dokumentų registre, kurį galima rasti Policijos departamento prie VRM interneto svetainėje www.policija.lt skyriuje „Paieška policijos duomenų bazėse“, įvedę dviračių numerį, patikrinkite, ar jis nėra vogtas;

• norėdami užregistruoti savo dviratį, galite kreiptis į artimiausią teritorinę policijos įstaigą. Jums tereikia turėto dviračio įsigijimo ir savo asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus. Pareigūnai atitinkamai užregistruos Jūsų dviratį, ant rėmo užklijuos lipduką su užrašu „Pažymėta policijoje“.

Nieko nekainuojanti dviračių žymėjimo priemonė padės lengviau surasti ir atpažinti pavogtą dviratį.

Visiems dviratininkams linkime saugaus dviračių sezono.

 
Saugaus eismo akcija Vaidotuose Spausdinti
Pirmadienis, 2017 gegužės 15 12:24

vaidotai_1

Pavasarį ir vasarą traumų ir nelaimingų atsitikimų, kuriuose nukenčia vaikai daugėja, o viena iš pagrindinių priežasčių - eismo įvykiai. Todėl prieš išleisdami vaikus atostogauti, Vilniaus r. Vaidotų mokykla-darželis „Margaspalvis aitvarėlis“, siedama stiprinti vaikų supratimą apie saugų elgesį vasaros metu, bendradarbiaujant Lietuvos automobilių kelių direkcijai kartu su VĮ „Vilniaus regiono keliai“ atstovais, Vilniaus aps. VPK Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnais ir visų vaikų taip mylimu personažu „Amsis“ organizavo praktinę saugaus elgesio pamokėlę tikrame kelyje, vykstant tikram eismui. O kad šiltais vakarais vaikai leisdami laiką lauke būtų dar labiau apsaugoti, už sėkminga praktinių užduočių atlikimą buvo apdovanoti atšvaitais.

vaidotai_2

vaidotai_3

 
Saugaus eismo akcija jaunimo dienos centre „Mūsų nameliai“ Spausdinti
Pirmadienis, 2017 gegužės 15 12:23

musu_nameliai_1

Šių metų gegužės 10 dieną VĮ „Vilniaus regiono keliai“ bendradarbiaujant Lietuvos automobilių kelių direkcijai prie Susisiekimo ministerijos aplankė visuomeninė organizaciją vaikų ir jaunimo dienos centrą „Mūsų nameliai“. Organizuotos prevencinės saugaus eismo akcijos metu vaikams ir pedagogams buvo pravesta paskaita, kurioje priminti pagrindiniai Kelių eismo taisyklių reikalavimai, ypatingai atkreipiant dėmesį į atšvaitų ir kitų šviesą atspindinčių elementų naudojimą tamsiu paros metu. Jų gerovei ir saugumui užtikrinti buvo išdalinti atšvaitai ir kitos dalomosios priemonės. Vaikai ir darbuotojai liko maloniai nustebinti. Su organizacijos vadovybe buvo susitarta dėl tolimesnio bendradarbiavimo, šiuo, visiems eismo dalyviams, svarbiu klausimu.

musu_nameliai_2

musu_nameliai_3

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 3 iš 32