• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Naujienos
Saugaus eismo diena Nemenčinės Vaikų ir paauglių socialiniame centre Spausdinti
Trečiadienis, 2017 balandžio 19 08:05

nemencine1_1

nemencine1_2Balandžio 6–ją dieną VĮ „Vilniaus regiono keliai“ kartu su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojais bendradarbiaujant Lietuvos automobilių kelių direkcijai prie Susisiekimo ministerijos organizavo prevencinę saugaus eismo akciją Nemenčinės Vaikų ir paauglių socialiniame centre. Vaikams ir pedagogams buvo pravesta paskaita, kurioje priminti pagrindiniai Kelių eismo taisyklių reikalavimai pėstiesiems, ypatingai atkreipiant dėmesį į atšvaitų ir kitų šviesą atspindinčių elementų naudojimą tamsiu paros metu. Vaikučiai buvo mokomi, kaip taisyklingai pereiti gatvę per pėsčiųjų perėją ir kirsti kelio važiuojamąją dalį, kur perėjos nėra. Jų gerovei ir saugumui užtikrinti buvo išdalinti atšvaitai ir kitos dalomosios priemonės.

Atnaujinta Trečiadienis, 2017 balandžio 19 08:06
 
Saugaus eismo dienos minėjimas Vilniaus miesto savivaldybėje Spausdinti
Antradienis, 2017 balandžio 18 13:58

saugaus_eismo_diena_1

saugaus_eismo_diena_2Balandžio 6 – oji diena Lietuvoje minima kaip saugaus eismo diena. Ta proga VĮ „Vilniaus regiono keliai“, bendradarbiaudami su Lietuvos automobilių kelių direkcija prie susisiekimo ministerijose, dalyvavo respublikinėje ikimokyklinio ugdymo įstaigų metodinėje – praktinėje konferencijoje „Ankstyvasis saugaus eismo ugdymas – investicija į vaiko, kaip atsakingo keliautojo ateitį“ ir skaitė pranešimą tema „Saugus eismas“. Pranešime buvo kreipiamas dėmesys ne į vaikų švietimo būdus ar priemones, o į pačią švietimo būtinybę, remiantis statistiniais įskaitinių eismo įvykiu duomenimis.

Konferencijos metu pranešimus skaitė kolegos iš Kelių policijos valdybos, A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos, VĮ „Regitra“, AB „Lietuvos geležinkeliai“ bei kiti pedagogai, metodininkai ir psichologai. Visi dalyviai pritarė, kad ateities vairuotojų šveitimas saugaus eismo tematika, negali apsiriboti tik KET reikalavimas. Kartu turi būti diegiami savitarpio pagalbos, pagarbos bei pakantumo principai. Toks globalus švietimas ne tik padės pasiekti išsvajotąją Nulinę viziją, kai eismo įvykiuose nežus nė vienas eismo dalyvis, bet ir išugdyti dorus piliečius.

Atnaujinta Antradienis, 2017 balandžio 18 14:00
 
Balandžio 6-oji - saugaus eismo diena Spausdinti
Trečiadienis, 2017 balandžio 05 13:41

Nuo 2006 – tųjų metų balandžio 6 – oji diena Lietuvoje minima kaip saugaus eismo diena. Ta proga, VĮ „Vilniaus regiono keliai“ sveikina visus eismo dalyvius ir kviečia kelyje būti drausmingiems, kultūringiems ir pakantiems. Prisiminkite kad tik nuo mūsų pačių priklauso mūsų kelionių saugumas, tad pasirūpinkite savimi ir savo artimaisiais. Tamsiu paros metu ar esant blogam matomumui, eidami neapšviestu kelkraščiu, nepamirškite segėti atšvaitus ar turėti su savimi šviesą skleidžiančius prietaisus. Norėdami keliauti dviračiais, pasirūpinkite veikiančiais raudonos ir baltos spalvos žibintais, šviesą atspindinčiomis liemenėmis ir, esant poreikiui, šalmais.

Kviečiame visus elgtis atsakingai ir primename, kad, tik gerbdami įstatymus, Kelių eismo taisyklių reikalavimus bei laikydamiesi jų, galime išvengti skaudžių eismo nelaimių ir beprasmių aukų keliuose.

VĮ „Vilniaus regiono keliai“

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 3 iš 30