• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Naujienos
Švenčionių rajone atnaujintas paviljonas saugaus eismo tema Spausdinti
Penktadienis, 2017 liepos 14 09:12

kochanovka1

Liepos 10 dieną Valstybės įmonės „Vilniaus regiono keliai“ atstovai už dalyvavimą saugaus eismo akcijoje apdovanojo Adutiškio pagrindinės mokyklos ir Švenčionių meno mokyklos moksleivius. Švenčionių rajono Kochanovkos kaime saugaus eismo tema buvo apipavidalintas autobusų keleivių laukimo paviljonas. Moksleiviai į šį projektą pažiūrėjo labai atsakingai ir kūrybingai. O mokiniams patarė ir kartu veikloje dalyvavo dailės mokytoja Janina Dindienė. Paviljono apipavidalinimo darbuose dalyvavo virš 50 dalyvių. Įvertinus jaunųjų dailininkų kūryba, Vilniaus regiono kelių atstovas trumpai priminė pagrindines saugaus elgesio keliuose ir gatvėse taisykles bei atšvaitų nešiojimo ypatybes. Visiems dalyvavusiems buvo įteiktos dovanėlės, kurias finansuoja pagrindinis įmonės partneris Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Kelininkai džiaugiasi, kad tokio pobūdžio akcija sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo. Tikimės, kad šis rankų darbas paskatins visus susimastyti apie saugų eismą, o vandalams nekils ranka niokoti meno kūrinį.

kochanovka2

kochanovka3

kochanovka4

 
Eismo saugumo pamokėlės su Zebriuku Spausdinti
Ketvirtadienis, 2017 birželio 29 07:52

Valciunai_1

Mokslo metams artėjant į pabaigą birželio 6 d., VĮ „Vilniaus regiono keliai“ saugaus eismo specialistai bendradarbiaudami su Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir Vilniaus apskrities VPK Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnais surengė saugaus eismo akcijas Valčiūnų gimnazijoje ir Pagirių vaikų darželyje „Pelėdžiukas“. Šių renginių tikslas buvo priminti mažiesiems eismo dalyviams bei jų mokytojams kaip reikia elgtis keliuose ar gatvėse ir kokie yra pagrindiniai saugaus eismo principai.

Valciunai_2

Į pagalbą kelininkai pasikvietė vaikų mylimą ir jau pažįstamą personažą „Zebriuką“, kuris, žaisdamas ir išdykaudamas su vaikais, paaiškino atšvaitų segėjimo svarbą ir taisykles, priminė pagrindinius saugaus perėjimo per pėsčiųjų perėją principus. Moksleiviai ir darželio auklėtiniai aktyviai dalyvavo „Zebriuko“ surengtuose simuliaciniuose žaidimuose, kurių metu vaikai atliko įvairių eismo dalyvių vaidmenis ir imitavo kasdienines, ne retai pavojingas, eismo situacijas.

Renginių organizatoriai džiaugėsi moksleivių žiniomis ir, skatindami jų žingeidumą bei norėdami užtikrinti mažųjų eismo dalyvių pastebimumą, apdovanojo vaikus atšvaitais.

Atnaujinta Penktadienis, 2017 birželio 30 12:35
 
Medininkų bendruomenės šeimos šventė Spausdinti
Ketvirtadienis, 2017 birželio 29 07:50

Medininkai_1

Birželio 4 dieną Medininkuose vyko bendruomenės šeimos šventė. Renginyje dalyvavo Vilniaus aps. VPK Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnais bei Lietuvos automobilių kelių direkcijai kartu su VĮ „Vilniaus regiono keliai“ atstovais. Šventėje mažuosius eismo dalyvius linksmino saugaus eismo personažas „Zebriukas“ ir policijos draugas „Amsis“. Renginio metu, įvairių žaidimų ir viktorinų pagalba, vaikams buvo primintos pagrindinės saugaus eismo taisyklės, išdalinti atšvaitai ir palinkėta saulėtų ir saugių vasaros atostogų.

Medininkai_2

 
Saugaus eismo akcija Ukmergės miesto šventėje Spausdinti
Ketvirtadienis, 2017 birželio 01 09:15

ukmerges_svente_1

ukmerges_svente_2Šių metų gegužės 27 dieną VĮ „Vilniaus regiono keliai“ bendradarbiaujant su Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos organizavo prevencinę saugaus eismo akciją Ukmergės miesto šventėje. Saugaus eismo akcijos metu miesto svečiai ir gyventojai buvo kviečiami išbandyti saugos diržų efektyvumo ir automobilio apsivertimo imitavimo įrenginius. Visi norintys turėjo galimybę įvertinti saugos diržų būtinybę automobiliui verčiantis ar pajusti smūgį, imituojant automobilio atsitrenkimo į kliūtį 20 km/h greičiu. Šventės svečiams buvo priminti pagrindiniai Kelių eismo taisyklių reikalavimai, ypatingai atkreiptas dėmesys į atšvaitų ir kitų šviesą atspindinčių elementų naudojimą tamsiu paros metu. Jų gerovei ir saugumui užtikrinti buvo išdalinti atšvaitai ir kitos dalomosios priemonės.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 2 iš 32