• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Naujienos
Esu matomas – esu saugus Spausdinti
Ketvirtadienis, 2016 balandžio 14 09:18

esumatomas1

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir VĮ „Vilniaus regiono keliai“ kartu su Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnais, įvertinę, kad eismo dalyvių kontrolė duoda optimaliausių rezultatų tuomet, kai vykdomas švietimas, o ankstyvas vaikų švietimas saugumo srityje lemia jų saugesnį elgesį ateityje bei įtakoja eismo įvykių skaičiaus, kuriuose nukenčia žmonės, mažėjimą, organizavo tarp institucinį švietėjišką renginį – Saugaus eismo dienos minėjimą.

esumatomas2esumatomas3

Balandžio 6 d. Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir VĮ „Vilniaus regiono keliai“ kartu su Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnais ir Ugniagesių gelbėtojų mokyklos Praktinio rengimo skyriumi, informaciniais rėmėjais UAB „Znad Wilii“ , UAB „Interbanga“ (radijo stotimi EXTRA FM), organizavo Saugaus eismo dienos minėjimą mažiausiai apsaugotai eismo dalyvių grandžiai – vaikams.

esumatomas4

Vaikams buvo parengtas pristatymas apie saugų elgesį keliuose, saugų elgesį su ugnimi. Kartu aptarti kiti saugaus elgesio atvejai ir apsisaugojimo galimybės. Vaikai susipažino su tais, kurie pirmiausiai atskuba į pagalbą, atsitikus nelaimei keliuose, jų darbo specifika. Jie taip pat išbandė policijos ir gaisrininkų-gelbėtojų įrangą, techniką, galėjo net pasimatuoti jų aprangą. Didelio dėmesio sulaukė demonstravimas, kaip vyksta žmonių, eismo įvykių metu prispaustų automobilyje, išlaisvinimas. O tam, kad vaikai sugebėtų išvengti nelaimių keliuose, linksmasis personažas „Zebriukas“ vaikus mokė kaip elgtis kelyje . Savo pasirodymą jis pradėjo nuo smagios mankštos, o baigė Kelių eismo taisyklių mokymu.

esumatomas5esumatomas6

Kiekvienam renginio dalyviui kelininkai įteikė dovanų - atšvaitą, o renginį vainikavo visų vaikų bendras flash mob šokis „Esu matomas – esu saugus“, nufilmuotas pasitelkus „droną“. Esame įsitikinę, kad bendromis pastangomis šie vaikai atsakingai elgsis kelyje, laikysis Kelių eismo taisyklių ir gerbs įstatymus bei vieni kitus, padės mums visiems išvengti skaudžių tragedijų keliuose.

esumatomas7esumatomas8

esumatomas9

Atnaujinta Ketvirtadienis, 2016 balandžio 14 11:04
 
Balandžio 6-ji - saugaus eismo diena Spausdinti
Antradienis, 2016 balandžio 05 09:33

20160406Balandžio 6–ji diena – Lietuvoje minima kaip saugaus eismo diena. Ta proga Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos kartu su valstybės įmone „Vilniaus regiono keliai“ sveikina visus eismo dalyvius ir skatina kelyje būti atsakingesniems, drausmingesniems, mandagesniems, pakantesniems.

Nors žiemiški orai iš Lietuvos pasitraukė anksti, visgi vairuotojų prašome atkreipti ypatingą dėmesį į meteorologines sąlygas bei kelio būklę ir pasirinkti saugų važiavimo greitį. Tėvelius kviečiame pasirūpinti ne tik savo, bet ir savo mažylių saugumu, vežti vaikus jų ūgiui pritaikytose autmobilio kėdutėse, tuo užtikrinant saugias ir malonias vaikų keliones. Pėstiesiems ir dviratininkams primename pagalvoti apie savo saugumą kelyje ar gatvėje, ypač tamsiu paros metu, ir su savimi turėti šviesą skleidžiančius ar atspindinčius elementus.

Kviečiame visus elgtis atsakingai ir primename, kad tik gerbdami įstatymus, Kelių eismo taisyklių reikalavimus bei laikydamiesi jų galime išvengti skaudžių eismo nelaimių ir beprasmių aukų keliuose.

Atnaujinta Penktadienis, 2016 balandžio 08 09:55
 
Prieš atostogas ‒ Zebriuko pamokėlės Spausdinti
Ketvirtadienis, 2016 Kovo 31 18:40

Pries_atostogas

Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnai kartu su Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos ir VĮ „Vilniaus regionų keliai“ atstovais, rūpindamiesi vaikų saugumu pavasario atostogų metu, organizavo „Baltojo Zebriuko“ saugaus eismo pamokėlę Zujūnų ir Buivydiškių vidurinių mokyklų mokiniams.

Linksmasis personažas Zebriukas, sukūręs žaismingą aplinką, priminė vaikams Kelių eismo taisyklių ir saugaus elgesio kelyje reikalavimus ir jų ypatumus. Renginys prasidėjo smagia rytine mankšta, baigėsi ‒ svarbių taisyklių gyvybei išsaugoti įsisąmoninimu.

Visi renginyje dalyvavę vaikai dovanų gavo atšvaitų, o atsakiusieji į Zebriuko klausimus, laimėjo prizus. Pagrindinis šios pamokėlės tikslas ‒ atostogų metu, kai vaikai atsipalaiduoja ir žaisdami užsimiršta apie galimas grėsmes ir pavojų kelyje, elgtųsi jame saugiai ir atsakingai bei pasirūpintų savo ir savo draugų saugumu.

Straipsnelis Extra FM

Atnaujinta Ketvirtadienis, 2016 Kovo 31 18:44
 
Bendru darbu kuriamas saugus visuomenės pagrindas Spausdinti
Trečiadienis, 2016 vasario 10 07:57

Saugus_visuomenes_pagrindas

Nuo vasario 1 d. Vilniaus rajono policijos komisariate darbą pradėjusios bendruomenės pareigūnės Violeta Žukovska-Kaminskienė ir Rita Gruštienė susitiko su ilgamečiu partneriu, valstybės įmone „Vilniaus regiono keliai“.

Šio susitikimo tikslas - užtikrinti tolimesnį glaudų bendradarbiavimą organizuojant renginius, susitikimus su Vilniaus rajono bendruomenėmis ir mokymo ugdymo įstaigomis. Sutikimo metu Kelių priežiūros ir saugaus eismo skyriaus vyresnysis inžinierius Mindaugas Radžius pareigūnėms parodė įmonės teritoriją, automobilius, dirbančius Vilniaus regiono keliuose, trumpai pristatė įmonės veiklos sritis, aptarė galimybę pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.

Mindaugui Radžiui ir VĮ „Vilniaus regiono keliai“ buvo įteikti padėkos raštai už sklandų bendradarbiavimą vykdant konkursą „Esu matomas – esu saugus“. Vilniaus rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio Maišiagalos policijos nuovados specialistė Danutė Kabiševa taip pat padėkojo už bendrą darbą.

Bendruomenės pareigūnės tikisi, kad šios įstaigos darbuotojų pilietišku atsakingumu, žiniomis, kūrybiškumu ir bendru darbu galima sukurti saugų visuomenės pagrindą.

Atnaujinta Trečiadienis, 2016 vasario 10 14:56
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 10 iš 30