• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Naujienos
Vaikų gynimo dienos paminėjimas Maišiagaloje Spausdinti
Ketvirtadienis, 2016 birželio 09 09:26

vaiku_gynimo_diena_1

Birželio 3 dieną Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga Vilniaus rajone Maišiagaloje bendradarbiaujant kelioms valstybinėms institucijoms buvo įgyvendintas prevencinis renginys. Maišiagalos miestelio gyventojus džiugino iškilmingas VRM reprezentacinio pučiamojo orkestro pasirodymas. Kinologijos valdybos augintiniai Toris ir Hercas sužavėjo visus „nusikaltėlio“ sulaikymo pasirodymu, o išskirtinio vaikų susidomėjimo karštą dieną sulaukė Priešgaisrinė tarnyba, kuri padėjo vaikams pasijusti tikrais gaisrininkais ir leido patiems laistyti vandenį nuo karščio įkaitusiems draugams apšlakstyti.

vaiku_gynimo_diena_2

VĮ „Vilniaus regiono keliai“ atstovai pristatė didelio susidomėjimo sulaukusį specialų automobilį – saugos diržų efektyvumo ir apsivertimo imitavimo įrenginį, kurį finansuoja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos. Visi norintys turėjo galimybę išbandyti saugos diržų veikimo principą eismo įvykio metu ir pajusti smūgį, imituojant automobilio atsitrenkimo į kliūtį 20 km/h greičiu arba pajusti saugos diržų būtinybę automobiliui verčiantis. Į renginį atvykusi seimo narė Rita Tamašiūnienė ir Maišiagalos seniūnijos atstovai dėkojo visoms susirinkusioms tarnyboms už tai, kad miesteliui padovanojo tiek skambaus laimingų vaikų juoko. O reikėjo visai nedaug – vieningo tarnybų, savivaldos ir gyventojų bendradarbiavimo.

vaiku_gynimo_diena_3vaiku_gynimo_diena_4

 
Sveikiname !!! Spausdinti
Ketvirtadienis, 2016 birželio 02 12:55

Švenčionių kelių tarnybos meistras Martynas Jurkevičius sėkmingai baigė VGTU Aplinkos inžinerijos fakulteto Kelių katedros magistro studijas ir puikiai apsigynė magistrinį darbą mums labai artima tema "KELIŲ PRIEŽIŪROS VALDYMO SISTEMŲ ANALIZĖ, VERTINIMAS IR TAIKYMAS VĮ "VILNIAUS REGIONO KELIAI" PRIŽIŪRIMIEMS ŠVENČIONIŲ RAJONO KELIAMS".

Sveikiname Martyną, džiaugiamės kartu su juo ir didžiuojamės puikiu darbo įvertinimu. Linkime sėkmės!

VĮ "Vilniaus regiono keliai" kolektyvas

Atnaujinta Antradienis, 2016 birželio 07 08:09
 
„Baltojo Zebriuko“ saugaus eismo pamokėlės Elektrėnų pradinėje mokykloje ir Onuškio Donato Malinausko gimnazijoje Spausdinti
Antradienis, 2016 gegužės 24 07:27

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir VĮ ,,Vilniaus regiono keliai“, rūpindamiesi vaikų saugumu prieš vasaros atostogas, organizavo „Baltojo Zebriuko“ saugaus eismo pamokėles Elektrėnų pradinėje mokykloje ir Onuškio Donato Malinausko gimnazijoje.

elektron1

„Baltojo Zebriuko“ saugaus eismo pamokėlės vyko šių metų gegužės 19 d. Pamokėlių metu linksmasis personažas Zebriukas, sukūręs žaismingą aplinką, priminė vaikams Kelių eismo taisyklių ir saugaus elgesio kelyje reikalavimus. Pamokėlė prasidėjo nuo pagrindinio herojaus „Baltojo Zebriuko“ prisistatymo ir bendros mankštelės. Vėliau buvo prisiminta kas yra atšvaitas, pėsčiasis bei kaip reikia elgtis pėsčiųjų perėjoje ir autobuso stotelėje. Vaikams buvo priminta, jog kelyje privaloma elgtis atsargiai bei pasirūpinti savo pačių bei aplinkinių saugumu.

elektron2

Visi renginyje dalyvavę vaikai, iš organizatorių, dovanų gavo atšvaitų, o atsakiusieji į Zebriuko klausimus, laimėjo prizus. Pagrindinis šios pamokėlės tikslas ‒ prieš vasaros atostogas, kai vaikai atsipalaiduoja ir užsimiršta apie galimas grėsmes ir pavojus, priminti kaip kelyje elgtis saugiai ir atsakingai.

Per vasaros atostogas prisiminkite, „Baltojo Zebriuko“ šūkį – būkime saugūs kelyje!!!

elektron3

 
Mokomės eiti per pėsčiųjų perėją Spausdinti
Penktadienis, 2016 gegužės 06 09:35

pesciujupereja1

VĮ „Vilniaus regiono keliai“ kartu su Vilniaus rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnėmis ir su Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio Maišiagalos policijos nuovados pareigūnais ir kitais kolektyvo nariais Avižienių sen., Avižienių k., organizavo neįprastą saugaus eismo pamokėlę darželinukams. Vaikučiai buvo mokomi kaip taisyklingai pereiti gatvę per pėsčiųjų perėją. Taip pat šio renginio metu buvo atsisveikinta su daugiamečiu prevencinių priemonių, renginių ir akcijų partneriu bei rėmėju VĮ „Vilniaus regiono keliai“ Kelių priežiūros ir saugaus eismo skyriaus vyresniuoju inžinieriumi Mindaugu Radžiumi, kuris nusprendė pakeisti darbo vietą. Renginio metu Mindaugas Radžius pareigūnams pristatė savo kolegą, Eimantą Keršį, kuris jau artimiausiu laiku jį pakeis, ir tikimasi, kad taip pat sėkmingai ir nuoširdžiai pratęs pavyzdingo ir geranoriško tarpinstitucinio bendradarbiavimo tradiciją. VĮ „Vilniaus regiono keliai“ atstovai atsidėkodami už bendradarbiavimą savo partneriams ir renginio dalyviams perdavė saugaus eismo dalomąsias priemones įsteigtas Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos.

pesciujupereja2

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 10 iš 32