• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Naujienos
Atšvaitų diena Spausdinti
Pirmadienis, 2016 spalio 17 07:59

2015 metais Lietuvos keliuose ir gatvėse žuvo 241 eismo dalyvis, tarp jų 81 pėsčiasis. Tai sudaro didžiąją dalį žuvusiųjų. Daugiausia pėsčiųjų žuvo lapkričio, gruodžio ir sausio mėnesiais, kai kelionės vyksta tamsiuoju paros metu. Daugeliu atveju, tokių nelaimingų atsitikimu priežastis yra labai paprasta – pėsčiasis be šviesą atspindinčio elemento yra nematomas tamsoje!

Būtina suvokti, kad tamsiu paros metu pėsčiasis be atšvaito kelyje yra pamatomas likus 50 m iki jo, tuo tarpu šviesą atspindintį elementą vairuotojas gali pastebėti net iki 150 m atstumu. Tokio atstumo pilnai pakaktų automobiliui sustabdyti, važiuojant 100 km/val. greičiu.

Siekdama paskatinti visuomenę tinkamai naudoti šviesą atspindinčias priemones, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos spalio 18-ąją dieną skelbia Atšvaitų diena.

Šia proga VĮ „Vilniaus regiono keliai“ kviečia visus suinteresuotus eismo dalyvius spalio 18 d. atvykti į mūsų įmonę nuo 7:00 iki 11:00 val. ir, susipažinus su pagrindinėmis atšvaitų nešiojimo taisyklėmis, pasiimti šviesą atspindintį elementą. Kadangi atšvaitų kiekis yra ribotas, atšvaitai bus įteikiami tik asmeniškai kiekvienam atvykusiam.

Atnaujinta Pirmadienis, 2016 spalio 17 10:29
 
Keliuose būkime budrūs Spausdinti
Penktadienis, 2016 spalio 14 13:18

slidus_keliasNors didelių šalčių ir sniego dar nebuvo, jau nuo spalio mėnesio valstybės įmonės „Vilniaus regiono keliai“ kelių priežiūros specialistai nuolat seka orų prognozes, pastoviai stebi kelių būklę. Rytais oro temperatūrai nukritus žemiau nulio laipsnių, vietomis keliuose gali iškristi šerkšnas, kai kur rūko drėgmė gali kondensuotis ir sušalti ant kelio dangos, tam tikri kelių ruožai, ypač viadukai ir tiltai gali pasidaryti slidūs ir pavojingi.

Nors įmonė turi sukaupusi gausias smėlio, druskos ir kitų slidumą mažinančių medžiagų atsargas, darbui pilnai sukomplektuoti ir paruošti mechanizmai, vien tik kelininkų darbo kartais gali ir neužtekti. Skatiname visus eismo dalyvius būti atidesnius keliuose, įvertinti kelio ir meteorologines sąlygas, pasirinkti saugų važiavimo greitį.

Atnaujinta Penktadienis, 2016 spalio 14 13:49
 
„Baltasis Zebriukas“ vaikus saugaus eismo mokė Adutiškio pagrindinėje ir Švenčionių pradinėje mokykloje Spausdinti
Trečiadienis, 2016 rugsėjo 28 08:17

zebr_adut_svenc1

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir VĮ ,,Vilniaus regiono keliai“, rūpindamiesi vaikų saugumu prasidėjus naujiems mokslo metams, organizavo „Baltojo Zebriuko“ saugaus eismo pamokėles Švenčionių rajono Adutiškio pagrindinėje mokykloje ir Švenčionių pradinėje mokykloje.

„Baltojo Zebriuko“ saugaus eismo pamokėlės vyko šių metų rugsėjo 27 d. Pamokėlių metu linksmasis personažas Zebriukas, sukūręs žaismingą aplinką, priminė vaikams Kelių eismo taisyklių ir saugaus elgesio kelyje reikalavimus. Pamokėlė prasidėjo nuo pagrindinio herojaus „Baltojo Zebriuko“ prisistatymo ir bendros mankštelės. Vėliau buvo prisiminta kas yra atšvaitas, pėsčiasis bei kaip reikia elgtis pėsčiųjų perėjoje. Vaikams buvo priminta, jog kelyje privaloma elgtis atsargiai bei pasirūpinti savo pačių bei aplinkinių saugumu.

zebr_adut_svenc2

Visi renginyje dalyvavę vaikai, iš organizatorių, dovanų gavo atšvaitų, o įminę Zebriuko mįsles, laimėjo prizus. Pagrindinis šių pamokėlių tikslas ‒ prasidėjus naujiems mokslo metams vaikams priminti apie galimas grėsmes ir pavojus bei saugų ir atsakingą elgesį kelyje.

 
Saugaus elgesio pamokėlės tikrame kelyje ir bendruomenės šventėje Spausdinti
Penktadienis, 2016 rugsėjo 09 12:56

zujunai

Vilniaus rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai, vykdydami Viešosios tvarkos ir saugaus eismo užtikrinimo mokslo metų pradžioje plano bei komisariato prevencinio projekto „Stop naujoms tragedijoms keliuose“ numatytas priemones, kartu su Rudaminos, Nemenčinės ir Maišiagalos policijos nuovados pareigūnais nuo pat mokslų metų pradžios organizuoja tęstines saugaus elgesio kelyje įgūdžių lavinimo praktines pamokėles. Šių pamokėlių metu, kurios vyksta tikrame kelyje ir esant tikromis eismo judėjimo sąlygomis, pagrindinis dėmesys skiriamas tiems vaikučiams, kurie šiais mokslo metais pirmą kartą tapo savarankiškais eismo dalyviais. O kad vaikai geriau ir greičiau įsimintų Kelių eismo taisyklių reikalavimus pėstiesiems, saugaus elgesio kelyje pavyzdį vaikams rodo ir moko visų mylimas policijos bičiulis Amsis.

Apie pagarbą žmogaus gyvybei ir jos išsaugojimui, atsakomybę už savo elgesį kelyje, alkoholio, narkotikų žalą ne tik sau pačiam bet ir visuomenei, bendruomenės pareigūnė ir Zujūnų kaimo įgaliotinė priminė Zujūnų bendruomenės Derliaus šventės metu. Šventės metu suaugusieji susidomėję stebėjo narkotikų testo veikimo procedūrą, mažieji klausėsi, kaip saugiai elgtis kelyje, kokie pavojai gali kilti jiems einant arba grįžtant iš mokyklos, su kokiais sunkumais susiduriama einant keliu. ir kaip jų išvengti. Mažieji šventės dalyviai atminčiai gavo savo piršto ir delnų atspaudus.

Nuolatiniai saugaus eismo prevencinių priemonių partneriai Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, VĮ „Vilniaus regiono keliai“, VĮ „Regitra“, rūpindamiesi Vilniaus rajono gyventojų saugumu tamsiu paros metu, aprūpino saugaus eismo pamokėlių ir šventės dalyvius gražiais atšvaitais. Taip pat siekdami, kad skleidžiama prevencinė informaciją pasiektų kuo daugiau žmonių, kas savaitę komisariate yra rengiami prevenciniai radijo pranešimai apie eismo ir viešojo saugumo užtikrinimo priemones, kurias visuomenei geranoriškai paskleidžia radijo stotis „Znad Wilii“ ir taip bendrais veiksmais siekiama kuo efektyvesnio rezultato besistengiant išsaugoti kuo daugiau gyvybių keliuose.

Nuotraukos

Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

Atnaujinta Penktadienis, 2016 rugsėjo 09 13:03
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 8 iš 32