• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Naujienos
Kalendorinio pavasario pavojai keliuose Spausdinti
Penktadienis, 2017 Kovo 03 09:51

slidus_keliasSkubame priminti, kad keliuose esantys pavojai su šaltuoju metų laiku tikrai nesibaigia. Labai dažnai ankstyvą pavasarį šiltas ir saulėtas dienas keičia lietingi vakarai, o ankstūs rytai prasideda su nežymiu šaltuku. Esant tokioms permainingoms oro sąlygoms drėgmė kondensuojasi ir šąla ant kelio dangos, atsitiktiniai kelių ruožai gali pasidaryti slidūs ir pavojingi. Matomumas tokiu permainingu oru - itin prastas, todėl eidami ar važiuodami dviračiu nepamirškite segėti atšvaito ar dėvėti šviesą atspindinčios liemenės. Vairuotojai būkite itin atidūs keliuose, įvertinkite kelio ir meteorologines sąlygas ir pasirinkite saugų važiavimo greitį.

Atnaujinta Penktadienis, 2017 Kovo 03 12:10
 
Konkursas „Mes matomi-mes saugūs“ Spausdinti
Ketvirtadienis, 2016 gruodžio 22 15:22

bukmatomas_1

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariatas vykdydamas prevencinę programą „STOP naujoms tragedijos keliuose“ organizavo ir 2016-12-16 apdovanojo „wefie“ konkurso „Mes matomi - mes saugūs“ laimėtojus. Konkursas, kurio pagrindinis tikslas yra atkreipti vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų žmonių dėmesį į eismo įvykius, kilusius tamsiu paros metu dėl pėsčiųjų kaltės, organizuotas bendradarbiaujant su Vilniaus rajono savivaldybės Švietimo skyriumi bei socialiniais partneriais: Lietuvos automobilių kelių direkcija kartu su VĮ „Vilniaus regiono keliai“, Vilniaus visuomenės sveikatos biuras, ZNAD WILII UAB radijo stotis, LNK televizijos laidos „Ne vienas kelyje“ kūrybine grupe.

Pasinaudojant jaunimo tarpe populiariomis technologinėmis priemonėmis ir socialinių tinklų mados tendencijomis, Vilniaus rajono ugdymo įstaigų mokiniai buvo skatinami sukurti eismo saugumo tematika „wefie“ nuotrauką, kurios įgyvendinimo procesas sukėlė vaikams daug teigiamų emocijų, nes nuotraukoje reikėjo sutalpinti kuo daugiau savo draugų, bendraminčių, dėvinčių atšvaitus ar kitus šviesą atspindinčius daiktus. Būtent tokiu, jaunimui prieinamu ir patraukliu būdu buvo siekiama suformuoti jų neigiamą požiūris į daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

bukmatomas_2

bukmatomas_3

bukmatomas_4

Renginio metu mokiniai sulaukė ypatingo svečio ir konkurso komisijos nario - Dakaro ralio lenktynininko Benedikto Vanago, kuris nuoširdžiai palaikė šią prevencinę eismo saugumo užtikrinimo akciją ir dėkojo vaikams bei jaunimui už jų aktyvumą ir išradingumą. Konkurse varžėsi 19 Vilniaus rajono ugdymo įstaigų komandų. Komisijos narių sprendimu I vietą už geriausios „wefie“ sukūrimą laimėjo Vilniaus rajono Valčiūnų vidurinė mokykla, II - Vilniaus rajono Kalvelių S. Moniuškos gimnazija, III - Vilniaus rajono Bezdonių "Saulėtekio" pagrindinė mokykla.

bukmatomas_5

Atnaujinta Ketvirtadienis, 2016 gruodžio 22 15:29
 
Baigti poilsio aikštelės infrastruktūros sutvarkymo darbai Spausdinti
Ketvirtadienis, 2016 gruodžio 22 15:08

aikstele126_1

2016 metų gruodžio 15 d. baigti poilsio aikštelės krašto kelyje Nr. 126 Šalčininkai-Butrimonys-Eišiškės 14,98 km dešinėje pusėje infrastruktūros sutvarkymo darbai. Aikštelėje keliautojų patogumui įrengti suoliukai, pavėsinė su stalu bei visus metus veikiantis antivandalinis tualetas. Įrengus šaligatvius aiškiai ir saugiai atskirtos pėstiesiems ir transportui skirtos zonos, įrengtas teritorijos apšvietimas, nesaugi senos hidroelektrinės užtvanka paversta apžvalgos aikštele. Visi poilsio aikštelės elementai projektuoti ir pagaminti išlaikant vienodą laužytų formų stilių iš „Corten“ plieno, kuris laikui bėgant įgaus vientisą rūdžių spalvą.

aikstele126_2

aikstele126_3

aikstele126_4

Tikimės, kad jauki aikštelės aplinka ir šniokščiantis Šalčykščios upelio vanduo suteiks galimybę keliautojams pailsėti, atgauti jėgas ir vėliau saugiai tęsti keliones.

Aikštelės kapitalinio remonto projekto autorius – UAB „Plentprojektas“

Architektas – UAB „Metroprojektas“

Rangovas – VĮ „Vilniaus regiono keliai“

Techninė priežiūra – UAB „Kelvista“

Atnaujinta Ketvirtadienis, 2016 gruodžio 22 15:17
 
Saugaus eismo renginys Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykloje Spausdinti
Antradienis, 2016 gruodžio 06 10:31

Kiekvienais metais trečiąjį lapkričio sekmadienį minima Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti. Minint šią dieną 2016-11-22 Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir VĮ „Vilniaus regiono keliai“, bendradarbiaudami su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato 1-ojo veiklos skyriaus pareigūnais Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokyklos jaunimui organizavo prevencinį renginį, kuriuo buvo siekiama pabrėžti, kad kiekviena eismo įvykio metu prarasta žmogaus gyvybė, jo artimųjų žmonių skausmas, giežta eismo įvykio kaltininko baudžiamoji atsakomybė yra vairuoto neatsakingumo ir netinkamų veiksmų pasekmė.

vaidotai1

Akcijos metu jaunimui buvo pristatyta eismo įvykį imituojantį technika. Visi norintys galėjo asmeniškai išbandyti saugos diržų veikimą ir smūgio stiprumą atsitrenkiant į kliūtį esant 20 km/val. greičiui. Taip pat jiems buvo pravesta paskaita dėl baudžiamosios atsakomybės pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281 str. (eismo įvykio padarymas, kuriame nukenčia arba žūsta žmonės), paaiškintos ikiteisminio tyrimo procedūros, atsakomybė, bausmės vykdymas bei kitos neigiamos pasekmės.

vaidotai2

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 6 iš 32