• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Naujienos
Prevencinė saugaus eismo akcija Prūdiškių socialinės globos namuose Spausdinti
Ketvirtadienis, 2016 lapkričio 17 14:43

prudiskes

2016 m. lapkričio 11 d. VĮ „Vilniaus regiono keliai“ kartu su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato 1-ojo veiklos skyriaus viršininku Bogdanu Antonovič ir jam pavaldžiais pareigūnais, bendradarbiaujant su Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, organizavo prevencinę saugaus eismo akciją pačiai silpniausiai ir mažiausiai apsaugotai eismo dalyvių grupei – Prūdiškių socialinės globos namų gyventojams. Nors dėl savo negalios šie žmonės nesugeba gyventi savarankiškai bei būti pilnaverčiais bendruomenės nariais, bet dauguma iš jų būna savarankiškais eismo dalyviais. Dėl to siekdami apsaugoti šių žmonių gyvybę ir stiprinti jų galias savarankiškai ir saugiai judėti keliu, nekelti pavojaus kitiems eismo dalyviams, policijos pareigūnai ir VĮ „Vilniaus regiono keliai“ atstovas Eimantas Keršys pravedė paskaitą, primenančią pagrindinius Kelių eismo taisyklių reikalavimus pėstiesiems, ypatingai atkreipiant dėmesį į atšvaitų ir kitų šviesą atspindinčių elementų naudojimą tamsiu paros metu. Jų gerovei ir saugumui užtikrinti buvo išdalinti atšvaitai ir žibintuvėliai.

 
Lapkričio 1-oji Spausdinti
Penktadienis, 2016 spalio 28 14:10

Artėjant mirusiųjų pagerbimo dienoms, gatvėse ir keliuose transporto priemonių eismas tampa intensyvesnis nei įprastai. Tikėtinos spūstis ir kiti eismo nepatogumai. Todėl prašome visų eismo dalyvių būti pakantiems, pagarbiems ir paslaugiems vieni kitiems. Linkime saugių kelionių.

 
„Baltojo Zebriuko“ saugaus eismo pamokėlės Ukmergės Užupio pagrindinėje mokykloje ir Deltuvos pagrindinėje mokykloje Spausdinti
Antradienis, 2016 spalio 18 07:33

zebriukas-ukmergeje3

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir VĮ ,,Vilniaus regiono keliai“, siekdami didinti vaikų saugumą ilgėjant tamsiajam paros metui, vėl organizavo „Baltojo Zebriuko“ saugaus eismo pamokėles.

zebriukas-ukmergeje1

„Baltojo Zebriuko“ saugaus eismo pamokėlės vyko šių metų spalio 13 d. Ukmergės Užupio pagrindinėje mokykloje ir Deltuvos pagrindinėje mokykloje. Linksmasis personažas Zebriukas, sukūręs žaismingą aplinką, priminė vaikams Kelių eismo taisyklių ir saugaus elgesio kelyje reikalavimus. Renginys prasidėjo nuo pagrindinio herojaus „Baltojo Zebriuko“ prisistatymo ir bendros mankštelės. Vėliau buvo prisiminta kaip reikia elgtis pėsčiųjų perėjoje, autobuse ir autobuso stotelėje. Vaikams buvo priminta, jog kelyje privaloma elgtis atsargiai bei pasirūpinti savo pačių bei aplinkinių saugumu.

zebriukas-ukmergeje2

Visi renginyje dalyvavę vaikai iš organizatorių gavo atšvaitų ir kitų dalomųjų priemonių, o atsakiusieji į Zebriuko klausimus, laimėjo prizus. Pagrindinis šių renginių tikslas ‒ prieš artėjant tamsiam paros metui ir blogėjant matomumui, vaikams priminti apie saugų ir atsakingą elgesį kelyje ir gatvėje.

Atnaujinta Antradienis, 2016 spalio 18 07:52
 
Atšvaitų diena Spausdinti
Pirmadienis, 2016 spalio 17 07:59

2015 metais Lietuvos keliuose ir gatvėse žuvo 241 eismo dalyvis, tarp jų 81 pėsčiasis. Tai sudaro didžiąją dalį žuvusiųjų. Daugiausia pėsčiųjų žuvo lapkričio, gruodžio ir sausio mėnesiais, kai kelionės vyksta tamsiuoju paros metu. Daugeliu atveju, tokių nelaimingų atsitikimu priežastis yra labai paprasta – pėsčiasis be šviesą atspindinčio elemento yra nematomas tamsoje!

Būtina suvokti, kad tamsiu paros metu pėsčiasis be atšvaito kelyje yra pamatomas likus 50 m iki jo, tuo tarpu šviesą atspindintį elementą vairuotojas gali pastebėti net iki 150 m atstumu. Tokio atstumo pilnai pakaktų automobiliui sustabdyti, važiuojant 100 km/val. greičiu.

Siekdama paskatinti visuomenę tinkamai naudoti šviesą atspindinčias priemones, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos spalio 18-ąją dieną skelbia Atšvaitų diena.

Šia proga VĮ „Vilniaus regiono keliai“ kviečia visus suinteresuotus eismo dalyvius spalio 18 d. atvykti į mūsų įmonę nuo 7:00 iki 11:00 val. ir, susipažinus su pagrindinėmis atšvaitų nešiojimo taisyklėmis, pasiimti šviesą atspindintį elementą. Kadangi atšvaitų kiekis yra ribotas, atšvaitai bus įteikiami tik asmeniškai kiekvienam atvykusiam.

Atnaujinta Pirmadienis, 2016 spalio 17 10:29
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 6 iš 30