• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Naujienos
Balandžio 6-oji - saugaus eismo diena Spausdinti
Trečiadienis, 2017 balandžio 05 13:41

Nuo 2006 – tųjų metų balandžio 6 – oji diena Lietuvoje minima kaip saugaus eismo diena. Ta proga, VĮ „Vilniaus regiono keliai“ sveikina visus eismo dalyvius ir kviečia kelyje būti drausmingiems, kultūringiems ir pakantiems. Prisiminkite kad tik nuo mūsų pačių priklauso mūsų kelionių saugumas, tad pasirūpinkite savimi ir savo artimaisiais. Tamsiu paros metu ar esant blogam matomumui, eidami neapšviestu kelkraščiu, nepamirškite segėti atšvaitus ar turėti su savimi šviesą skleidžiančius prietaisus. Norėdami keliauti dviračiais, pasirūpinkite veikiančiais raudonos ir baltos spalvos žibintais, šviesą atspindinčiomis liemenėmis ir, esant poreikiui, šalmais.

Kviečiame visus elgtis atsakingai ir primename, kad, tik gerbdami įstatymus, Kelių eismo taisyklių reikalavimus bei laikydamiesi jų, galime išvengti skaudžių eismo nelaimių ir beprasmių aukų keliuose.

VĮ „Vilniaus regiono keliai“

 
Saugaus eismo akcija Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centre Spausdinti
Trečiadienis, 2017 balandžio 05 13:39

nemencine_1

Šių metų kovo 29 dieną Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centre Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariatas kartu su VĮ „Vilniaus regiono keliai“, bendradarbiaujant su Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, pravedė prevencinę saugaus elgesio kelyje pamokėlę vienai pažeidžiamiausių eismo dalyvių grupių - negalią turintiems asmenims. Pastarieji, susidurdami su visuomenės abejingumu, neretai patys yra priversti savarankiškai įveikti įvairias keliones pėsčiomis. Todėl, renginio metu, buvo primenama kaip saugiai eiti per pėsčiųjų perėją ir kaip kirsti kelio važiuojamąją dalį kai pėsčiųjų perėjos nėra. Pasitelkus į pagalbą auklėtinius, buvo išbandyti įvairūs atšvaitų segėjimo būdai, išdalintos šviesą skleidžiančios ar ją atspindinčios dovanos.

Nors pagrindinių saugaus elgesio kelyje taisyklių teko mokytis žingsnis po žingsnio, tačiau nuotaikinga, nuoširdi ir žingeidi dienos centro kompanija neleido liūdėti bei suteikė daug neapsakomai gerų emocijų. Linkime jiems saugių ir malonių kelionių.

nemencine_2

nemencine_3

 
Į kelius ir gatves grįžta dviratininkai Spausdinti
Ketvirtadienis, 2017 Kovo 23 08:30

Atšilus orams ir ištirpus sniegui į kelius išriedėjo dviratės transporto priemonės. Deja, apie tai byloja ne sausakimši dviračių takai, o itin skaudžios pastarųjų dienų eismo nelaimės. Šiuolaikiniame intensyviame transporto priemonių sraute dviratininkas nesijaučia saugiu ir pilnaverčiu eismo dalyviu, tad kviečiame automobilių vairuotojus būti pakantesniems ir draugiškesniems. Prisiminkime, kad visiems eismo dalyviams galioja tos pačios kelių eismo taisyklės ir žmogiškumo principai. Bendrai kurkime saugias ir malonias keliones.

Savo ruožtu, VĮ „Vilniaus regiono keliai“ linkėdama saugių kelionių, primena, kad vadovaujantis Kelių eismo taisyklėmis, dviračio vairuotojas gali važiuoti keliu tik tvarkingą stabdį ir garso signalą turinčių dviračiu. Važiuodamas važiuojamąja dalimi, dviračio vairuotojas privalo dėvėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais arba dviračio priekyje turi degti baltos šviesos žibintas, o gale – raudonos. Važiuojant keliu tamsiuoju paros metu arba esant blogam matomumui turi būti naudojamos abi aukščiau minėtos eismo saugumą gerinančios priemonės.

 
Saugaus eismo akcija Vaidotų mokykloje-darželyje Spausdinti
Penktadienis, 2017 Kovo 03 12:16

vaidotu_darz_1

2017-03-01 VĮ „Vilniaus regiono keliai“ kartu su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojais bendradarbiaujant su Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos organizavo prevencinę saugaus eismo akciją Vaidotų mokykloje –darželyje „Margaspalvis aitvarėlis“. Vaikams ir pedagogams buvo pravesta paskaita, kurioje priminti pagrindiniai Kelių eismo taisyklių reikalavimai pėstiesiems, ypatingai atkreipiant dėmesį į atšvaitų ir kitų šviesą atspindinčių elementų naudojimą tamsiu paros metu. Jų gerovei ir saugumui užtikrinti buvo išdalinti atšvaitai ir kitos dalomosios priemonės. Didelio renginio dalyvių susidomėjimo sulaukė vaikų bičiulio „Amsio“ nuotaikingi filmukai apie saugų eismą.

vaidotu_darz_2vaidotu_darz_3

vaidotu_darz_4

Atnaujinta Penktadienis, 2017 Kovo 03 12:25
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 5 iš 32