• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Naujienos
Akimirkos iš neatlygintinos kraujo donorystės Spausdinti
Antradienis, 2017 gegužės 02 14:00

Balandžio 27 d. įmonės darbuotojai sudalyvavo Lietuvos automobilių kelių direkcijos vykusioje kraujo donorystės akcijoje.

kraujodonoryste_1kraujodonoryste_2kraujodonoryste_3kraujodonoryste_4kraujodonoryste_5

 
Akimirkos iš Ąžuoliukų sodinimo akcijos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti Spausdinti
Pirmadienis, 2017 balandžio 24 09:29
azuoliukai_1
azuoliukai_2
azuoliukai_3
azuoliukai_4
 
Saugaus eismo diena Nemenčinės Vaikų ir paauglių socialiniame centre Spausdinti
Trečiadienis, 2017 balandžio 19 08:05

nemencine1_1

nemencine1_2Balandžio 6–ją dieną VĮ „Vilniaus regiono keliai“ kartu su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojais bendradarbiaujant Lietuvos automobilių kelių direkcijai prie Susisiekimo ministerijos organizavo prevencinę saugaus eismo akciją Nemenčinės Vaikų ir paauglių socialiniame centre. Vaikams ir pedagogams buvo pravesta paskaita, kurioje priminti pagrindiniai Kelių eismo taisyklių reikalavimai pėstiesiems, ypatingai atkreipiant dėmesį į atšvaitų ir kitų šviesą atspindinčių elementų naudojimą tamsiu paros metu. Vaikučiai buvo mokomi, kaip taisyklingai pereiti gatvę per pėsčiųjų perėją ir kirsti kelio važiuojamąją dalį, kur perėjos nėra. Jų gerovei ir saugumui užtikrinti buvo išdalinti atšvaitai ir kitos dalomosios priemonės.

Atnaujinta Trečiadienis, 2017 balandžio 19 08:06
 
Saugaus eismo dienos minėjimas Vilniaus miesto savivaldybėje Spausdinti
Antradienis, 2017 balandžio 18 13:58

saugaus_eismo_diena_1

saugaus_eismo_diena_2Balandžio 6 – oji diena Lietuvoje minima kaip saugaus eismo diena. Ta proga VĮ „Vilniaus regiono keliai“, bendradarbiaudami su Lietuvos automobilių kelių direkcija prie susisiekimo ministerijose, dalyvavo respublikinėje ikimokyklinio ugdymo įstaigų metodinėje – praktinėje konferencijoje „Ankstyvasis saugaus eismo ugdymas – investicija į vaiko, kaip atsakingo keliautojo ateitį“ ir skaitė pranešimą tema „Saugus eismas“. Pranešime buvo kreipiamas dėmesys ne į vaikų švietimo būdus ar priemones, o į pačią švietimo būtinybę, remiantis statistiniais įskaitinių eismo įvykiu duomenimis.

Konferencijos metu pranešimus skaitė kolegos iš Kelių policijos valdybos, A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos, VĮ „Regitra“, AB „Lietuvos geležinkeliai“ bei kiti pedagogai, metodininkai ir psichologai. Visi dalyviai pritarė, kad ateities vairuotojų šveitimas saugaus eismo tematika, negali apsiriboti tik KET reikalavimas. Kartu turi būti diegiami savitarpio pagalbos, pagarbos bei pakantumo principai. Toks globalus švietimas ne tik padės pasiekti išsvajotąją Nulinę viziją, kai eismo įvykiuose nežus nė vienas eismo dalyvis, bet ir išugdyti dorus piliečius.

Atnaujinta Antradienis, 2017 balandžio 18 14:00
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 4 iš 32