• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Naujienos
Saugaus eismo akcija Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centre Spausdinti
Trečiadienis, 2017 balandžio 05 13:39

nemencine_1

Šių metų kovo 29 dieną Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centre Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariatas kartu su VĮ „Vilniaus regiono keliai“, bendradarbiaujant su Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, pravedė prevencinę saugaus elgesio kelyje pamokėlę vienai pažeidžiamiausių eismo dalyvių grupių - negalią turintiems asmenims. Pastarieji, susidurdami su visuomenės abejingumu, neretai patys yra priversti savarankiškai įveikti įvairias keliones pėsčiomis. Todėl, renginio metu, buvo primenama kaip saugiai eiti per pėsčiųjų perėją ir kaip kirsti kelio važiuojamąją dalį kai pėsčiųjų perėjos nėra. Pasitelkus į pagalbą auklėtinius, buvo išbandyti įvairūs atšvaitų segėjimo būdai, išdalintos šviesą skleidžiančios ar ją atspindinčios dovanos.

Nors pagrindinių saugaus elgesio kelyje taisyklių teko mokytis žingsnis po žingsnio, tačiau nuotaikinga, nuoširdi ir žingeidi dienos centro kompanija neleido liūdėti bei suteikė daug neapsakomai gerų emocijų. Linkime jiems saugių ir malonių kelionių.

nemencine_2

nemencine_3

 
Į kelius ir gatves grįžta dviratininkai Spausdinti
Ketvirtadienis, 2017 Kovo 23 08:30

Atšilus orams ir ištirpus sniegui į kelius išriedėjo dviratės transporto priemonės. Deja, apie tai byloja ne sausakimši dviračių takai, o itin skaudžios pastarųjų dienų eismo nelaimės. Šiuolaikiniame intensyviame transporto priemonių sraute dviratininkas nesijaučia saugiu ir pilnaverčiu eismo dalyviu, tad kviečiame automobilių vairuotojus būti pakantesniems ir draugiškesniems. Prisiminkime, kad visiems eismo dalyviams galioja tos pačios kelių eismo taisyklės ir žmogiškumo principai. Bendrai kurkime saugias ir malonias keliones.

Savo ruožtu, VĮ „Vilniaus regiono keliai“ linkėdama saugių kelionių, primena, kad vadovaujantis Kelių eismo taisyklėmis, dviračio vairuotojas gali važiuoti keliu tik tvarkingą stabdį ir garso signalą turinčių dviračiu. Važiuodamas važiuojamąja dalimi, dviračio vairuotojas privalo dėvėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais arba dviračio priekyje turi degti baltos šviesos žibintas, o gale – raudonos. Važiuojant keliu tamsiuoju paros metu arba esant blogam matomumui turi būti naudojamos abi aukščiau minėtos eismo saugumą gerinančios priemonės.

 
Saugaus eismo akcija Vaidotų mokykloje-darželyje Spausdinti
Penktadienis, 2017 Kovo 03 12:16

vaidotu_darz_1

2017-03-01 VĮ „Vilniaus regiono keliai“ kartu su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojais bendradarbiaujant su Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos organizavo prevencinę saugaus eismo akciją Vaidotų mokykloje –darželyje „Margaspalvis aitvarėlis“. Vaikams ir pedagogams buvo pravesta paskaita, kurioje priminti pagrindiniai Kelių eismo taisyklių reikalavimai pėstiesiems, ypatingai atkreipiant dėmesį į atšvaitų ir kitų šviesą atspindinčių elementų naudojimą tamsiu paros metu. Jų gerovei ir saugumui užtikrinti buvo išdalinti atšvaitai ir kitos dalomosios priemonės. Didelio renginio dalyvių susidomėjimo sulaukė vaikų bičiulio „Amsio“ nuotaikingi filmukai apie saugų eismą.

vaidotu_darz_2vaidotu_darz_3

vaidotu_darz_4

Atnaujinta Penktadienis, 2017 Kovo 03 12:25
 
Kalendorinio pavasario pavojai keliuose Spausdinti
Penktadienis, 2017 Kovo 03 09:51

slidus_keliasSkubame priminti, kad keliuose esantys pavojai su šaltuoju metų laiku tikrai nesibaigia. Labai dažnai ankstyvą pavasarį šiltas ir saulėtas dienas keičia lietingi vakarai, o ankstūs rytai prasideda su nežymiu šaltuku. Esant tokioms permainingoms oro sąlygoms drėgmė kondensuojasi ir šąla ant kelio dangos, atsitiktiniai kelių ruožai gali pasidaryti slidūs ir pavojingi. Matomumas tokiu permainingu oru - itin prastas, todėl eidami ar važiuodami dviračiu nepamirškite segėti atšvaito ar dėvėti šviesą atspindinčios liemenės. Vairuotojai būkite itin atidūs keliuose, įvertinkite kelio ir meteorologines sąlygas ir pasirinkite saugų važiavimo greitį.

Atnaujinta Penktadienis, 2017 Kovo 03 12:10
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 4 iš 30